مزایای استفاده از VPN

شرح کوتاه

برنامه های کاربردی

از طریق VPN ، شبکه های محلی چندین شعبه را می توان از طریق اینترنت به روش ایمن (به اصطلاح اتصال سایت به سایت) به یکدیگر متصل کرد.
رایانه یک کارمند می تواند از طریق VPN از خانه دسترسی ایمن به شبکه شرکت ها داشته باشد و همچنین شما نیز می توانید مزایای استفاده از VPN را به راحتی دریافت کنید.

برای این منظور ، او اتصال به اینترنت برقرار می کند. سپس وی نرم افزار VPN را راه اندازی می کند (مشتری VPN که به طور واقعی ماهیت شبکه شرکت ها را در رایانه محلی تکرار می کند). این اتصال از طریق اینترنت به دروازه VPN شرکت برقرار می کند. بعد از احراز هویت ، کارمند به شبکه شرکتها دسترسی پیدا می کند – دقیقاً انگار که او در وسط آن نشسته است. به این نوع اتصال end-site گفته می شود. این روش همچنین برای ایمن سازی WLAN و سایر پیوندهای رادیویی استفاده می شود.برای دریافت مزایای VPN تا آخری این مقاله با ما همراه باشید.

بطورخلاصه:

برخلاف VPN در سایت نهایی ، توسط برخی تولید کنندگان استفاده می شود (به عنوان مثال ، در MSDN ، [۱۳] در VoIP Info.de ، [۱۴] در tomsnetworking.de [15]) تلفن همراه VPN به عنوان نام VPN ، که از رومینگ بدون درز بین ، به عنوان مثال ، GPRS ، UMTS و WLAN پشتیبانی می کند. این کار باید اتصال شبکه دائمی و بدون شماره گیری مجدد ثابت را فعال کند.
همچنین ممکن است که کامپیوتر کارمند از طریق خرید VPN در یک شبکه از راه دور شرکت فیزیکی قرار نگیرد بلکه مستقیماً به یک سرور متصل می شود. VPN در اینجا برای دسترسی ایمن به سرور استفاده می شود. به این نوع اتصال end-to-end گفته می شود. در این روش همچنین می توان یک شبکه مجازی محصور شده منطقی (اما نه از نظر جسمی) ساخت که فقط از سایر شرکای VPN که به سرور نیز متصل هستند تشکیل شده است. شرکای VPN هم اکنون می توانند با یکدیگر ارتباط ایمن برقرار کنند.

یادآوری:

همچنین این امکان وجود دارد که دو سرور بتوانند از طریق VPN با یکدیگر صحبت کنند ، بدون اینکه ارتباطات توسط اشخاص ثالث مشاهده شود (این مربوط به یک اتصال پایان به انتهاست ، که گاهی اوقات چنین مواردی را میزبان به میزبان می نامید. است).

نکته:

FreeS / WAN و جانشینان آن Openswan و strongSwan امکان به اصطلاح رمزگذاری فرصت طلب را ارائه می دهند: یک تونل برای هر رایانه ای ساخته شده است که رایانه شخصی خود داده ها را تبادل می کند ، اگر این کلید را توسط DNS فراهم کند. ضناٌ یادآوری می شویم که خرید ساکس و خرید vpn را می توانید همزمان داشته باشید.

مزایای VPN

مزایای VPN

همچنین:

شبیه به شماره گیری از خانه به یک شبکه شرکتی ، هر مشتری از شبکه شرکتی می تواند از طریق VPN به یک شبکه جداگانه و ویژه ایمن در داخل شرکت شماره گیری کند: یک شبکه خصوصی (داده محصور شده) در درون شبکه شرکتی ، جایی که مشتریان تا به دروازه VPN از همان خط فیزیکی مانند سایر مشتری های شبکه نیز استفاده کنید – با این تفاوت که همه بسته های شبکه VPN را می توان رمزگذاری شده به دروازه انتقال داد. از دیگر مزایای VPN می توان به کریو اشاره کرد. برای شبکه کریو هم به همین تریتیب عمل می شود.

نتیجه اینکه :

بازی های رایانه ای که زیرساخت اصلی آنها دیگر از طریق اینترنت در دسترس نیست.

اما دارای حالت چند نفره مبتنی بر LAN هستند ، می توانند با استفاده از VPN در اینترنت پخش شوند.

راه حل های VPN برای این منظور به عنوان مثال است. LogMeIn Hamachi و Tunngle.
با این تفاسیر شما می توانید با خرید فیلتر شکن و خرید وی پی ان از مزایای آن استفاده کنید.