مزایای خرید فیلتر شکن VPN

تعریف VPN

هنگامی که کامپیوتر اتصال VPN را برقرار کرد ، این فرآیند شبیه به وصل کردن کابل شبکه خود از شبکه اصلی خود به شبکه بازسازی شده است ، با تمام دلایل تغییر آدرس IP و تفاوت مسیریابی.

برای کامل کردن اطلاعات خود ، حتماٌ مقاله های مرتبط با خرید vpn ، خرید فیلتر شکن ،خرید ساکس و خرید پروکسی را دنبال کنید.

به عنوان مثال ، اگر رایانه با یک صفحه وب تماس برقرار کند ، اکنون این درخواست از شبکه تازه اختصاص یافته به اینترنت خارج می شود. بنابراین درخواست با محدودیت های شبکه اختصاص یافته تکمیل می شود و دیگر به شبکه های اصلی مربوط نمی شود. به عنوان مثال ، برای روزنامه نگاران کشورهایی که دسترسی آزاد به اینترنت برای دور زدن محدودیت دسترسی امکان پذیر نیست ، مفید است. تنها شرط این است که کامپیوتر بتواند از درون شبکه اصلی خود به دروازه VPN متصل شود. دروازه VPN معمولاً در کشور دیگری یا شبکه ای با دسترسی رایگان به اینترنت قرار دارد. گفته می شود که درخواست های اینترنتی (و همچنین سایر درخواست های شبکه) از طریق خرید VPN تونل می شوند.

یکی دیگر از دلایل تونل کردن دسترسی به اینترنت ، حفظ حریم خصوصی است. به همین ترتیب ، برای تلفن های همراه ، نوت بوک ، تبلت و سایر دستگاه ها ، به محض استفاده از دسترسی عمومی به اینترنت ، می توان به راحتی ترافیک شخص ثالث را خواند. همه دسترسی ها با استفاده از مسیر مستقیم قابل رمزگذاری نیستند ، و حتی اگر کاربر از یک اتصال رمزگذاری شده برای پردازش های خاص استفاده کند ، اطلاعات مربوط به مکانی که در آن وصل شده است قابل مشاهده نیست. یک تونل VPN هر دو مشکل را حل می کند زیرا (بسته به پروتکل VPN) رمزگذاری تمام بسته های شبکه تا خروج از تونل VPN در اینجا امکان پذیر است. علاوه بر این ، کسی که ممکن است ترافیک دسترسی عمومی را بخواند می تواند تنها یک اتصال به دروازه VPN را کشف کند. هدف واقعی پنهان مانده است زیرا او نمی تواند ببیند که ارتباط از آنجا به کجا می رود. مزایای آنلاین خرید vpn بسیار بیشتر از این توضیحات هست و در حوصله این بخش نمی گنجد.

اینها فقط دو نمونه انتخاب شده است که مزایای تعویض شبکه و فواید رمزگذاری را نشان می دهد. برنامه های حاصل متنوع هستند.