VPN چیست؟

VPN و انواع آن:

ما توضیح می دهیم چه چیزی در عبارت VPN پنهان است و جایی که از آن استفاده می شود.

دوباره اصطلاح VPN ظاهر می شود – اما چه چیزی است و برای چه چیزی می تواند مورد استفاده قرار گیرد؟ ما امکانات و مزایا و مضرات این فناوری را توضیح می دهیم.

VPN به چه معنی است؟

– ارائه دهنده خدمات VPN برای گشت و گذار ناشناس
– حدود ناشناس بودن
-حافظه نهان مرورگر را فراموش نکنید
خرید VPN چگونه انجام می شود؟
VPN به چه معنی است؟
کلمه کلیدی “VPN” اکنون به طور مرتب در شبکه ظاهر می شود. این که آیا آن را به صورت ناشناس در وب گشت و گذار می کند یا ایجاد یک ارتباط امن بین رایانه ها و شبکه ها. VPN به معنای “شبکه خصوصی مجازی” است ، دقیقاً همان چیزی که هست: اتصال شبکه رمزگذاری شده به شکل تونل هایی ، که امکان ایجاد ارتباط ایمن بین رایانه ها از طریق اینترنت را فراهم می کند. معمولاً تمایزی بین مناطق برنامه “شبکه مجازی” و “ناشناس سازی” وجود دارد.

VPN چیست

VPN چیست

ایده اصلی

در ابتدا ، VPN برای شبکه ایمن رایانه ها از طریق اینترنت ایجاد شده است. هرکسی که در یک شرکت بزرگتر کار می کند باید با این اصل آشنا باشد: رایانه ، تلفن هوشمند یا تبلت می توانند از طریق VPN به ابزاری که حال حرکت متصل شوند و از این طریق به شبکه کارفرما متصل شوند. سپس ، دسترسی به داده های شبکه در شبکه شرکت یا استفاده از خدماتی مانند Outlook به نظر می رسد که شما در محل کار هستید. برای تحقق این امر ، یک برنامه سرور VPN باید روی سرورهای این شرکت اجرا شود ، در حالی که در همان زمان کاربران به داده های دسترسی و احتمالاً نرم افزار مشتری VPN نیاز دارند. macOS می تواند این کارانجام دهد. رایانه به سرور متصل می شود ، اگرچه ارتباط بین رایانه ها از طریق اینترنت جریان دارد ، اما آنقدر رمزگذاری شده است که هر مهاجمی توانایی دسترسی به آن را ندارد. هر کسی که از طریق اتصال VPN گشت و گذار می کند ، در خارج قابل مشاهده است ، گویی که وی در اینترنت در این شرکت گشت و گذار می کند – بنابراین آدرس IP شرکت را دریافت می کند و به عنوان یک فرد ، در نگاه اول دیگر قابل تشخیص نیست.

نحوه خرید VPN

برای تحقق این امر کافی است که از طریق فروشندگان ایمن و مطمئن اقدام به خرید و استفاده اینترنت نمائید. باید دقت کنید که خرید فیلتر شکن ، خرید وی پی ان و خرید پروکسی تلگرام در شرایطی کاملا امن انجام بوشد.